HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR HIGHWAY

HYUNDAI
I30

   gas
   manual

21.425 EUR

Auto in tranzit
HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR HIGHWAY

HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR HIGHWAY

21.425 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

111 CP

Transmisie

Manuala



Hyundai I Bucuresti

Adresă

Str. Parcului nr. 55-57, sector 1, Bucuresti

Program • Inchis

Luni - Joi / 09:00 - 19:00

Vineri / 09:00 - 18:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

hyundai.bucuresti@tiriacauto.ro

0374 141 414

Contactează showroom
Hyundai I Bucuresti

Personalul locației

Emil Popescu

Emil Popescu

Consilier

0755.115.374

emil.popescu@tiriacauto.ro

Nicoleta Ignat

Nicoleta Ignat

Consilier

0749334031

nicoleta.ignat@tiriacauto.ro

Eduard Anghel

Eduard Anghel

Consilier

0744.362.528

eduard.anghel@tiriacauto.ro

Alexandru Stolea

Alexandru Stolea

Consilier

0755.148.860

alexandru.stolea@tiriacauto.ro

Denis Dumitrache

Denis Dumitrache

Consilier

0743.332.019

denis.dumitrache@tiriacauto.ro

Cristian Budin

Cristian Budin

Consilier

0741333034

cristian.budin@tiriacauto.ro

Ciprian Nimu

Ciprian Nimu

Consilier

0743332408

ciprian.nimu@tiriacauto.ro

Adrian Anghelescu

Adrian Anghelescu

Consilier

0755128273

adrian.anghelescu@tiriacauto.ro

Alexandru Dragomir

Alexandru Dragomir

Consilier

0743332473

alexandru.dragomir@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

HYUNDAI I30 FASTBACK I30 FASTBACK 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY
HYUNDAI I30 FASTBACK I30 FASTBACK 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY

25.038 EUR

22.016 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI SANTA FE SANTA FE 1.6T-GDI 230CP HYBRID 4WD 6AT LUXURY
HYUNDAI SANTA FE SANTA FE 1.6T-GDI 230CP HYBRID 4WD 6AT LUXURY

59.321 EUR

54.204 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP COMFORT
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP COMFORT

22.312 EUR

19.278 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 230CP HYBRID 4WD 6AT LUXURY
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 230CP HYBRID 4WD 6AT LUXURY

44.494 EUR

40.664 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI BAYON 1.2 84CP LED LINE
HYUNDAI BAYON 1.2 84CP LED LINE

20.741 EUR

17.790 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I10 I10 1.0 67CP 5DR AMT COMFORT+
HYUNDAI I10 I10 1.0 67CP 5DR AMT COMFORT+

15.922 EUR

13.078 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI BAYON 1.2 84CP COMFORT
HYUNDAI BAYON 1.2 84CP COMFORT

18.849 EUR

15.985 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I30 FASTBACK I30 FASTBACK 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY N LINE
HYUNDAI I30 FASTBACK I30 FASTBACK 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY N LINE

26.293 EUR

22.134 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI BAYON BAYON 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V LED LINE
HYUNDAI BAYON BAYON 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V LED LINE

22.419 EUR

19.863 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI BAYON 1.2 84CP COMFORT
HYUNDAI BAYON 1.2 84CP COMFORT

17.861 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP COMFORT
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP COMFORT

21.360 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
HYUNDAI I30 FASTBACK I30 FASTBACK 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY
HYUNDAI I30 FASTBACK I30 FASTBACK 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY

25.038 EUR

21.540 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special Rezervat

Vezi oferta
Contactează-ne