Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti

B-dul Expozitiei nr. 2, sector 1

Știi ce cumperi. Știi ce conduci!

Istoric verificat

Adresă

B-dul Expozitiei nr. 2, sector 1

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 09:00 - 13:30

Duminica / Inchis

Detalii contact

autorulate.bucuresti@tiriacauto.ro

0374141414

Contactează showroom
Map

Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti
Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti

Despre locație

La Tiriac Auto Rulate Bucuresti gasiti cele mai bune masini second hand de vanzare.

Fiecare masina second hand este verificata pana la cele mai mici detalii, pentru a ne asigura ca veti fi pe deplin multumit de ea. La Tiriac Auto Rulate Bucuresti va punem la dispozitie o gama larga de masini second hand, potrivite oricarui buget si oricaror preferinte, iar consilierii nostri va sunt alaturi pentru a fi sigur ca ati facut alegerea potrivita.

Vezi ofertele din stoc

Personalul locației

Gabriel Vrinceanu

Gabriel Vrinceanu

Consilier

0743 332 136

gabriel.vrinceanu@tiriacauto.ro

Cristian Ichim

Cristian Ichim

Consilier

0743332606

cristian.ichim@tiriacauto.ro

Marius Sterpu

Marius Sterpu

Consilier

0743332235

marius.sterpu@tiriacautro.ro

Viorel Avram

Viorel Avram

Consilier

0741333149

viorel.avram@tiriacauto.ro

Bogdan Basamac

Bogdan Basamac

Consilier

0755128999

bogdan.basamac@tiriacauto.ro

Bogdan Boboescu

Bogdan Boboescu

Consilier

0741333020

bogdan.boboescu@tiriacauto.ro

Daniel Rusu

Daniel Rusu

Consilier

0743332494

daniel.rusu@tiriacauto.ro

Vlad Raducan

Vlad Raducan

Consilier

0757105521

vlad.raducan@tiriacauto.ro

George Paraschiv

George Paraschiv

Consilier

0741333198

george.paraschiv@tiriacauto.ro

Adrian Leanca

Adrian Leanca

Consilier

0751287504

adrian.leanca@tiriacauto.ro

George Constantin

George Constantin

Consilier

0741333352

george.constantin@tiriacauto.ro

Laurentiu Ionel

Laurentiu Ionel

Consilier

0743332243

laurentiu.ionel@tiriacauto.ro

Razvan Stanca

Razvan Stanca

Coordonator

0741333588

razvan.stanca@tiriacauto.ro

Mihnea Gheorghiu

Mihnea Gheorghiu

Consilier

0743.332.382

mihnea.gheorghiu@tiriacauto.ro

Razvan Haita

Razvan Haita

Consilier

0751309006

razvan.haita@tiriacauto.ro

Oana Badita

Oana Badita

Consilier

0746090078

oana.badita@tiriacauto.ro

Valentin Vlad

Valentin Vlad

Consilier

745997909

valentin.vlad@tiriacauto.ro

Jacob Fernandez

Jacob Fernandez

Consilier

0740146453

jacob.fernandez@tiriacauto.ro

Alexandru Lacatus

Alexandru Lacatus

Consilier

0743332406

alexandru.lacatus@tiriacauto.ro

Petre Morariu

Petre Morariu

Consilier

0744795705

petre.morariu@tiriacauto.ro

Valentin Septelici

Valentin Septelici

Consilier

0745123058

valentin.septelici@tiriacauto.ro

Themis Tolis

Themis Tolis

Consilier

0755128203

themis.tolis@tiriacauto.ro

Radu Fluerici

Radu Fluerici

Consilier

0740111747

radu.fluerici@tiriacauto.ro

Daniel Dinca

Daniel Dinca

Consilier

0755128666

daniel.dinca@tiriacauto.ro

Contactează-ne