Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti

B-dul Expozitiei nr. 2, sector 1

Știi ce cumperi. Știi ce conduci!

Istoric verificat

Adresă

B-dul Expozitiei nr. 2, sector 1

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 09:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

autorulate.bucuresti@tiriacauto.ro

0374141414

Contactează showroom
Map

Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti
Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti
Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti
Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti
Tiriac Auto Rulate I Bulevardul Expozitiei, Bucuresti

Despre locație

In locatia Tiriac Auto Rulate Bucuresti – Expozitiei vei gasi o gama bogata de autoturisme si autovehicule comerciale, indiferent de marca si buget. De la modele din clasa economica apartinand marcilor Dacia, Skoda, Kia, Opel, Ford sau Volkswagen, pana la modele premium sau exclusiviste ca Mercedes-Benz, Porsche, BMW, Porsche, Volvo, Lexus etc.

Stocul nostru este in permanenta schimbare si include autovehicule cu buget pornind de la 3.000-5.000 de euro pana la modele care depasesc 100.000 euro. Daca nu gasesti in stoc ce cauti, putem aduce la comanda modelul pe care ti-l doresti.

Pentru ca fiecare autovehicul rulat reprezinta o achizitie sigura cu kilometri reali si transparenta in privinta istoricului, cumparatorul beneficiaza de o perioada de garantie care incepe la livrarea autovehiculului si dureaza pana la 12 luni, in limita a 15.000 km. Pentru autovehiculele care mai beneficiaza de garantie producator, aceasta primeaza. Acordarea garantiei este supusa unor termene si conditii.

Online sau in locatiile din Bucuresti si din tara iti oferim servicii profesioniste de asistenta si de personalizare a ofertelor in functie de bugetul si de nevoile tale.

Vezi ofertele din stoc

Personalul locației

Adrian Leanca

Adrian Leanca

Consilier

0751287504

adrian.leanca@tiriacauto.ro

Gabriel Vrinceanu

Gabriel Vrinceanu

Consilier

0743 332 136

gabriel.vrinceanu@tiriacauto.ro

Laurentiu Ionel

Laurentiu Ionel

Achizitor

0743332243

laurentiu.ionel@tiriacauto.ro

Mihnea Gheorghiu

Mihnea Gheorghiu

Consilier

0743.332.382

mihnea.gheorghiu@tiriacauto.ro

Viorel Avram

Viorel Avram

Consilier

0741333149

viorel.avram@tiriacauto.ro

Jacob Fernandez

Jacob Fernandez

Consilier

0740146453

jacob.fernandez@tiriacauto.ro

Cristian Ichim

Cristian Ichim

Consilier

0743332606

cristian.ichim@tiriacauto.ro

Catalin Plugaru

Catalin Plugaru

Consilier

0743332304

catalin.plugaru@tiriacauto.ro

Petre Morariu

Petre Morariu

Consilier

0744795705

petre.morariu@tiriacauto.ro

Alexandru Lacatus

Alexandru Lacatus

Consilier

0743332406

alexandru.lacatus@tiriacauto.ro

Valentin Septelici

Valentin Septelici

Consilier

0745123058

valentin.septelici@tiriacauto.ro

Themis Tolis

Themis Tolis

Consilier

0755128203

themis.tolis@tiriacauto.ro

Razvan Joita

Razvan Joita

Consilier

0743332303

razvan.joita@tiriacauto.ro

Vlad Raducan

Vlad Raducan

Achizitor

0757105521

vlad.raducan@tiriacauto.ro

Bogdan Basamac

Bogdan Basamac

Consilier

0755128999

bogdan.basamac@tiriacauto.ro

George Paraschiv

George Paraschiv

Achizitor

0741333198

george.paraschiv@tiriacauto.ro

Oana Badita

Oana Badita

Consilier

0746090078

oana.badita@tiriacauto.ro

Razvan Stanca

Razvan Stanca

Coordonator

0741333588

razvan.stanca@tiriacauto.ro

Ali Kanaan

Ali Kanaan

Consilier

0741333219

ali.kanaan@tiriacauto.ro

Remus Vilcu

Remus Vilcu

Consilier

0741.229.333

remus.vilcu@tiriacauto.ro

Bogdan Boboescu

Bogdan Boboescu

Achizitor

0741333020

bogdan.boboescu@tiriacauto.ro

Valentin Vlad

Valentin Vlad

Consilier

0745997909

valentin.vlad@tiriacauto.ro

Razvan Haita

Razvan Haita

Achizitor

0751309006

razvan.haita@tiriacauto.ro

Catalin Olteanu

Catalin Olteanu

Consilier

0741333137

catalin.olteanu@tiriacauto.ro

George Constantin

George Constantin

Consilier

0741333352

george.constantin@tiriacauto.ro

Daniel Dinca

Daniel Dinca

Achizitor

0755128666

daniel.dinca@tiriacauto.ro

Radu Fluerici

Radu Fluerici

Consilier

0740111747

radu.fluerici@tiriacauto.ro

Daniel Rusu

Daniel Rusu

Consilier

0743332494

daniel.rusu@tiriacauto.ro

Marius Sterpu

Marius Sterpu

Achizitor

0743332235

marius.sterpu@tiriacautro.ro

Contactează-ne