Ford Transit  S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man

FORD
TRANSIT

   Diesel
   Manuala

€ 29.782 EUR

Livrare imediata

Ford Transit S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man

29.782 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Oferta valabila pentru achizitie persoana juridica

Caracteristici

Combustibil

Diesel

Putere maximă

0 CP

Capacitate cilindrică

1995 cm3

Transmisie

Manuala



Ford, Mercedes-Benz, Hyundai, Mitsubishi I Oradea

Adresă

Calea Clujului nr. 279-281

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office@tiriacauto.ro

0259408350

Contactează showroom
Map

Personalul locației

Daniel Ciorte

Daniel Ciorte

Consilier

0743332830

daniel.ciorte@tiriacauto.ro

Sergiu Selegian

Sergiu Selegian

Consilier

0741333367

sergiu.selegian@tiriacauto.ro

Sebastian Deleanu

Sebastian Deleanu

Consilier

0742201122

sebastian.deleanu@tiriacauto.ro

Dan Ardelean

Dan Ardelean

Consilier

0743332599

dan.ardelean@tiriacauto.ro

Ladislau Stark

Ladislau Stark

Consilier

0743 332 835

Ladislau.Stark@tiriacauto.ro

Daniel Dumiter

Daniel Dumiter

Coordonator

0743332436

daniel.dumiter@tiriacauto.ro

Alex Damian

Alex Damian

Consilier

0741333903

alex.damian@tiriacauto.ro

Sergiu Lascu

Sergiu Lascu

Consilier

0753.087.183

sergiu.lascu@tiriacauto.ro

Mircea Olteanu

Mircea Olteanu

Consilier

0740.031.624

mircea.olteanu@tiriacauto.ro

Silviu Sala

Silviu Sala

Coordonator

0741333884

silviu.sala@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.949 EUR

18.353 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.950 EUR

29.703 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

38.250 EUR

31.463 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.700 EUR

29.491 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne