Ford Puma Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

FORD
PUMA

   Hybrid
   Manuala

€ 26.250 EUR

€ 19.278 EUR

Preț special Vehicul Test Drive

Ford Puma Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

26.250 EUR

19.278 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Disponibil pentru vanzare incepand cu luna 01.2022

Caracteristici

Combustibil

Hybrid

Putere maximă

126 CP

Capacitate cilindrică

998 cm3

Transmisie

Manuala



Ford, Hyundai, Mitsubishi, Mercedes-Benz I Pitesti

Adresă

Str. Albota nr.2 (DN 65), Com. Albota

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

tap@tiriacauto.ro

0248222586

Contactează showroom
Map

Personalul locației

Bogdan Stefanescu

Bogdan Stefanescu

Consilier

0742090096

bogdan.stefanescu@tiriacauto.ro

Grigoroiu Florian

Grigoroiu Florian

Consilier

0742090097

florian.grigoroiu@tiriacauto.ro

Marius Mihai Popescu

Marius Mihai Popescu

Manager

0746090008

marius.popescu@tiriacauto.ro

Tatiana Muntean

Tatiana Muntean

Consilier

0755128214

tatiana.muntean@tiriacauto.ro

Carmen Gaina

Carmen Gaina

Consilier

0741333519

carmen.gaina@tiriacauto.ro

Adrian Birleanu

Adrian Birleanu

Consilier

0746090013

adrian.birleanu@tiriacauto.ro

Mihai Sorin Tudose

Mihai Sorin Tudose

Consilier

0746090094

sorin.tudose@tiriacauto.ro

Alexandru Stancutu

Alexandru Stancutu

Consilier

0741333415

alexandru.stancutu@tiriacauto.ro

Manuela Oprina

Manuela Oprina

Consilier

0755128249

manuela.oprina@tiriacauto.ro

Gabriel Neacsu

Gabriel Neacsu

Consilier

0743.332.373

gabriel.neacsu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.949 EUR

18.353 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi
Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.950 EUR

29.703 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

38.250 EUR

31.463 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.700 EUR

29.491 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne