Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

FORD
FIESTA

   Benzina
   Manuala

€ 20.949 EUR

€ 18.353 EUR

Preț special Livrare imediata

Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.949 EUR

18.353 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

126 CP

Transmisie

Manuala



Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Adresă

Comuna Nicolae Balcescu, DN 2, km. 279

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office.bacau@tiriacauto.ro

(+0234) 208.500

Contactează showroom
Map

Personalul locației

Bianca Radu

Bianca Radu

Consilier

0755.128.053

bianca.radu@tiriacauto.ro

Marian Ghinita

Marian Ghinita

Consilier

0755.128.011

marian.ghinita@tiriacauto.ro

Oana Gheorghiu

Oana Gheorghiu

Consilier

0755128049

oana.gheorghiu@tiriacauto.ro

Catalin Bistriceanu

Catalin Bistriceanu

Consilier

0755052670

catalin.bistriceanu@tiriacauto.ro

Victor Francisco

Victor Francisco

Manager

0743332679

victor.francisco@tiriacauto.ro

Laurentiu Rusu

Laurentiu Rusu

Consilier

0755128045

laurentiu.rusu@tiriacauto.ro

Danut Birsan

Danut Birsan

Consilier

0755128002

danut.birsan@tiriacauto.ro

Alexandru Pitigoi

Alexandru Pitigoi

Consilier

0755128024

alexandru.pitigoi@tiriacauto.ro

Nelu Pintilie

Nelu Pintilie

Consilier

0755128007

nelu.pintilie@tiriacauto.ro

Marius Vasai

Marius Vasai

Consilier

0740032893

marius.vasai@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.950 EUR

29.703 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

38.250 EUR

31.463 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.700 EUR

29.491 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

39.799 EUR

32.772 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto

63.399 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
Ford Explorer Platinum 3.0tphv 5 Usi Auto Awd
Ford Explorer Platinum 3.0tphv 5 Usi Auto Awd

80.549 EUR

70.713 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Ranger Xl 2.0l Tdci 170 Hp Man S-cab
Ford Ranger Xl 2.0l Tdci 170 Hp Man S-cab

36.781 EUR

31.864 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto

72.649 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
Ford Transit  S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man
Ford Transit S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man

29.782 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

21.199 EUR

18.984 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

20.600 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

21.799 EUR

16.425 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne