Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

FORD
FIESTA

   Benzina
   Manuala

€ 20.450 EUR

€ 17.921 EUR

Preț special Livrare imediata

Ford Fiesta Titanium 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

20.450 EUR

17.921 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

126 CP

Transmisie

Manuala



Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Constanta

Adresă

Sos. Mangaliei nr. 211

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office@tiriacauto.ro

0241606777

Contactează showroom
Map

Personalul locației

Adrian Sandu

Adrian Sandu

Consilier

0746270017

adrian.sandu@tiriacauto.ro

Andrei Iordan

Andrei Iordan

Consilier

0743332607

andrei.iordan@tiriacauto.ro

Cristian Ionescu

Cristian Ionescu

Consilier

0755128262

cristian.ionescu@tiriacauto.ro

George Dimaca

George Dimaca

Consilier

0743332610

george.dimaca@tiriacauto.ro

Mihai Olaru

Mihai Olaru

Consilier

0743.332.640

mihai.olaru@tiriacauto.ro

Alexandru Mara

Alexandru Mara

Consilier

0743332603

alexandru.mara@tiriacauto.ro

Cristian Nita

Cristian Nita

Manager

0743332621

cristian.nita@tiriacauto.ro

Anca Andreea Ene

Anca Andreea Ene

Consilier

0743332631

anca.ene@tiriacauto.ro

Sorin Pacuraru

Sorin Pacuraru

Consilier

0746.270.018

sorin.pacuraru@tiriacauto.ro

Evelina Mihailescu

Evelina Mihailescu

Consilier

0743 332 613

evelina.mihailescu@tiriacauto.ro

Alexandra Dumitra

Alexandra Dumitra

Consilier

0749.197.277

alexandra.dumitra@tiriacauto.ro

Cosmin Voicu

Cosmin Voicu

Consilier

0755128047

cosmin.voicu@tiriacauto.ro

Dragos Lungu

Dragos Lungu

Consilier

0743332611

dragos.lungu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.950 EUR

29.703 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

38.250 EUR

31.463 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.700 EUR

29.491 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

39.799 EUR

32.772 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto

63.399 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
Ford Explorer Platinum 3.0tphv 5 Usi Auto Awd
Ford Explorer Platinum 3.0tphv 5 Usi Auto Awd

80.549 EUR

70.713 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Ranger Xl 2.0l Tdci 170 Hp Man S-cab
Ford Ranger Xl 2.0l Tdci 170 Hp Man S-cab

36.781 EUR

31.864 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto

72.649 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
Ford Transit  S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man
Ford Transit S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man

29.782 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

21.199 EUR

18.984 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

20.600 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

21.799 EUR

16.425 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne