Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

FORD
FIESTA

   Benzina
   Manuala

€ 21.299 EUR

€ 18.656 EUR

Preț special Livrare imediata

Ford Fiesta St-line 1.0 Mhev 125 Hp Man 5 Usi

21.299 EUR

18.656 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

126 CP

Transmisie

Manuala



Ford, Hyundai, Mitsubishi, Mercedes-Benz I Pitesti

Adresă

Str. Albota nr.2 (DN 65), Com. Albota

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

tap@tiriacauto.ro

0248222586

Contactează showroom
Map

Personalul locației

Alexandru Stancutu

Alexandru Stancutu

Consilier

0741333415

alexandru.stancutu@tiriacauto.ro

Bogdan Stefanescu

Bogdan Stefanescu

Consilier

0742090096

bogdan.stefanescu@tiriacauto.ro

Adrian Birleanu

Adrian Birleanu

Consilier

0746090013

adrian.birleanu@tiriacauto.ro

Grigoroiu Florian

Grigoroiu Florian

Consilier

0742090097

florian.grigoroiu@tiriacauto.ro

Mihai Sorin Tudose

Mihai Sorin Tudose

Consilier

0746090094

sorin.tudose@tiriacauto.ro

Gabriel Neacsu

Gabriel Neacsu

Consilier

0743.332.373

gabriel.neacsu@tiriacauto.ro

Tatiana Muntean

Tatiana Muntean

Consilier

0755128214

tatiana.muntean@tiriacauto.ro

Carmen Gaina

Carmen Gaina

Consilier

0741333519

carmen.gaina@tiriacauto.ro

Marius Mihai Popescu

Marius Mihai Popescu

Manager

0746090008

marius.popescu@tiriacauto.ro

Manuela Oprina

Manuela Oprina

Consilier

0755128249

manuela.oprina@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.950 EUR

29.703 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

38.250 EUR

31.463 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

34.700 EUR

29.491 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi
Ford Mondeo Titanium Hev 2.0 Hev 187 Hp Auto 4 Usi

39.799 EUR

32.772 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto

63.399 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
Ford Explorer Platinum 3.0tphv 5 Usi Auto Awd
Ford Explorer Platinum 3.0tphv 5 Usi Auto Awd

80.549 EUR

70.713 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Ranger Xl 2.0l Tdci 170 Hp Man S-cab
Ford Ranger Xl 2.0l Tdci 170 Hp Man S-cab

36.781 EUR

31.864 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto
Ford Mustang Mach E Mustang Mach-e 2021 My Awd Auto

72.649 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
Ford Transit  S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man
Ford Transit S-cab Trend 350 L3 130 Hp Fwd Man

29.782 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

21.199 EUR

18.984 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

20.600 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi
Ford Ecosport Titanium 1.0 L Ecoboost 125 Hp Man 5 Usi

21.799 EUR

16.425 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne