FORD ECOSPORT TITANIUM 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN 5 USI

Ford

   2021
   0 Km

21.199 EUR

Livrare imediata
FORD ECOSPORT TITANIUM 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN 5 USI

Caracteristici

An de fabricație

2021

Kilometraj

0 Km

Combustibil

Benzina

Putere maximă

126 CP

Cilindree

998 cm3

Transmisie

Manuala



Calculator Leasing

Avans (fără TVA)

30%  |  € 4491

Perioadă (luni)

€ 225

rată lunară cu TVA


3.6% p.a.
dobândă
€ 14.365
cost de credit
€ 19.450
total plătit
€ 178
valoare reziduala

* Acest calculator de leasing are caracter informativ. Pot exista alte costuri aditionale. Estimarea nu include asigurare Casco.
** Toate sumele contin TVA

Ford I Baneasa, Bucuresti

Adresă

Sos. Bucuresti-Ploiesti nr. 42 - 44

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office@tiriacauto.ro

0374141414

Contactează showroom
Ford I Baneasa, Bucuresti

Personalul locației

Stefan Coman

Stefan Coman

Consilier

0743332172

stefan.coman@tiriacauto.ro

Vlad Mitiloaga

Vlad Mitiloaga

Consilier

0753033248

vlad.mitiloaga@tiriacauto.ro

David Dragomir

David Dragomir

Consilier

0746.197.172

david.dragomir@tiriacauto.ro

Ionut Stancu

Ionut Stancu

Consilier

0743.332.424

ionut.stancu@tiriacauto.ro

Dan Constantinescu

Dan Constantinescu

Consilier

0741333115

dan.constantinescu@tiriacauto.ro

Alexandra State

Alexandra State

Consilier

0755.128.405

alexandra.state@tiriacauto.ro

Alexandra Puia

Alexandra Puia

Consilier

0732332236

alexandra.puia@tiriacauto.ro

Ciprian Ciocoiu

Ciprian Ciocoiu

Consilier

0743332370

ciprian.ciocoiu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Contactează-ne