MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200

MERCEDES-BENZ
VITO

   diesel
   automat

€ 46.352 EUR

Vehicul Test Drive
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200

MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 114 VTP/L 4X2 3200

46.352 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Disponibil pentru vanzare incepand cu luna 08.2022

Caracteristici

Combustibil

Diesel

Putere maximă

0 CP

Capacitate cilindrică

1950 cm3

Transmisie

Automata



Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Adresă

Comuna Nicolae Balcescu, DN 2, km. 279

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office.bacau@tiriacauto.ro

(+0234) 208.500

Contactează showroom
Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Personalul locației

Catalin Bistriceanu

Catalin Bistriceanu

Consilier

0755052670

catalin.bistriceanu@tiriacauto.ro

Danut Birsan

Danut Birsan

Consilier

0755128002

danut.birsan@tiriacauto.ro

Oana Gheorghiu

Oana Gheorghiu

Consilier

0755128049

oana.gheorghiu@tiriacauto.ro

Marius Vasai

Marius Vasai

Consilier

0740032893

marius.vasai@tiriacauto.ro

Alexandru Pitigoi

Alexandru Pitigoi

Consilier

0755128024

alexandru.pitigoi@tiriacauto.ro

Laurentiu Rusu

Laurentiu Rusu

Consilier

0755128045

laurentiu.rusu@tiriacauto.ro

Nelu Pintilie

Nelu Pintilie

Consilier

0755128007

nelu.pintilie@tiriacauto.ro

Marian Ghinita

Marian Ghinita

Consilier

0755.128.011

marian.ghinita@tiriacauto.ro

Victor Francisco

Victor Francisco

Manager

0743332679

victor.francisco@tiriacauto.ro

Bianca Radu

Bianca Radu

Consilier

0755.128.053

bianca.radu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

100.815 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA

187.519 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.022 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC

65.743 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC

125.312 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 350 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 350 E 4MATIC

72.037 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

71.987 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA

83.410 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

67.244 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

81.462 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLB GLB 250 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLB GLB 250 4MATIC

63.059 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Contactează-ne