MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

MERCEDES-BENZ
GLC

   hibrid
   automat

€ 82.087 EUR

Auto in tranzit
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

82.087 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Hybrid

Putere maximă

0 CP

Capacitate cilindrică

1991 cm3

Transmisie

Automata



Mercedes-Benz I Bucuresti

Adresă

B-dul Expozitiei nr. 2, sector 1

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 09:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

iulia.paraschiva@tiriacauto.ro

0213170021

Contactează showroom
Mercedes-Benz I Bucuresti

Personalul locației

Adrian Neacsu

Adrian Neacsu

Consilier

0741333398

adrian.neacsu@tiriacauto.ro

Valentin Teodorescu

Valentin Teodorescu

Consilier

0741333385

valentin.teodorescu@tiriacauto.ro

Alina Bajenaru

Alina Bajenaru

Consilier

0755.128.406

alina.bajenaru@tiriacauto.ro

Vlad Tincu

Vlad Tincu

Consilier

0743332209

vlad.tincu@tiriacauto.ro

Catalin Cimpoescu

Catalin Cimpoescu

Consilier

0741333381

catalin.cimpoescu@tiriacauto.ro

Iulia Paraschiva

Iulia Paraschiva

Coordonator

0741.333.586

iulia.paraschiva@tiriacauto.ro

Ionut Mocanu

Ionut Mocanu

Consilier

0741333147

ionut.mocanu@tiriacauto.ro

Radu Stefan

Radu Stefan

Consilier

0741333322

radu.stefan@tiriacauto.ro

Cristina Rusea

Cristina Rusea

Consilier

0755.128.232

cristina.rusea@tiriacauto.ro

Costin Maxim

Costin Maxim

Consilier

0741333349

costin.maxim@tiriacauto.ro

Amarandei Adrian

Amarandei Adrian

Consilier

0753254678

adrian.amarandei@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

100.815 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA

187.519 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.022 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC

65.743 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC

125.312 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

71.987 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA

83.410 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430

61.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

67.244 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLB GLB 250 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLB GLB 250 4MATIC

63.059 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQB EQB 350 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQB EQB 350 4MATIC

63.936 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Contactează-ne