MERCEDES-BENZ GLB GLB 200 4MATIC

MERCEDES-BENZ
GLB

   gas
   automat

55.118 EUR

MERCEDES-BENZ GLB GLB 200 4MATIC

55.118 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

164 CP

Capacitate cilindrică

1332 cm3

Transmisie

Automata



Mercedes-Benz I Bucuresti

Adresă

B-dul Expozitiei nr. 2, sector 1

Program • Inchis

Luni - Joi / 09:00 - 19:00

Vineri / 09:00 - 18:00

Sambata / 09:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

iulia.paraschiva@tiriacauto.ro

0213170021

Contactează showroom
Mercedes-Benz I Bucuresti

Personalul locației

Valentin Teodorescu

Valentin Teodorescu

Consilier

0741333385

valentin.teodorescu@tiriacauto.ro

Costin Maxim

Costin Maxim

Consilier

0741333349

costin.maxim@tiriacauto.ro

Vlad Tincu

Vlad Tincu

Consilier

0743332209

vlad.tincu@tiriacauto.ro

Catalin Cimpoescu

Catalin Cimpoescu

Consilier

0741333381

catalin.cimpoescu@tiriacauto.ro

Ionut Mocanu

Ionut Mocanu

Consilier

0741333147

ionut.mocanu@tiriacauto.ro

Amarandei Adrian

Amarandei Adrian

Consilier

0753254678

adrian.amarandei@tiriacauto.ro

Radu Stefan

Radu Stefan

Consilier

0741333322

radu.stefan@tiriacauto.ro

Alina Bajenaru

Alina Bajenaru

Consilier

0755.128.406

alina.bajenaru@tiriacauto.ro

Cristina Rusea

Cristina Rusea

Consilier

0755.128.232

cristina.rusea@tiriacauto.ro

Iulia Paraschiva

Iulia Paraschiva

Coordonator

0741.333.586

iulia.paraschiva@tiriacauto.ro

Adrian Neacsu

Adrian Neacsu

Consilier

0741333398

adrian.neacsu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ V 220 VKL/E 4X2 3430
MERCEDES-BENZ V 220 VKL/E 4X2 3430

75.659 EUR

71.876 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 350 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 350 E 4MATIC

101.656 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ SPRINTER 317 KA 4X2 4325 L
MERCEDES-BENZ SPRINTER 317 KA 4X2 4325 L

46.841 EUR

44.498 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

70.595 EUR

64.949 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

75.751 EUR

71.964 EUR TVA inclus

  • Electric

Pret special

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA A A 250 E
MERCEDES-BENZ CLASA A A 250 E

49.675 EUR

44.705 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CITAN 110 D KB/S 4X2 2716 PRO
MERCEDES-BENZ CITAN 110 D KB/S 4X2 2716 PRO

30.546 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC

141.956 EUR TVA inclus

  • Electric

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C COUPE EQB 300 4M
MERCEDES-BENZ CLASA C COUPE EQB 300 4M

63.936 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC

68.130 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300

79.731 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Contactează-ne