MERCEDES-BENZ GLA GLA 250 4MATIC

MERCEDES-BENZ
GLA

   gas
   automat

€ 65.444 EUR

Livrare imediata
MERCEDES-BENZ GLA GLA 250 4MATIC

MERCEDES-BENZ GLA GLA 250 4MATIC

65.444 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

225 CP

Capacitate cilindrică

1991 cm3

Transmisie

Automata



Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Constanta

Adresă

Sos. Mangaliei nr. 211

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 09:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office@tiriacauto.ro

0755 071 981

Contactează showroom
Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Constanta

Personalul locației

Alexandru Mara

Alexandru Mara

Consilier

0743332603

alexandru.mara@tiriacauto.ro

Sorin Pacuraru

Sorin Pacuraru

Consilier

0746.270.018

sorin.pacuraru@tiriacauto.ro

Andrei Iordan

Andrei Iordan

Consilier

0743332607

andrei.iordan@tiriacauto.ro

Dragos Lungu

Dragos Lungu

Consilier

0743332611

dragos.lungu@tiriacauto.ro

Elena Anastase

Elena Anastase

Consilier

0743332610

elena.anastase@tiriacauto.ro

Anca Andreea Ene

Anca Andreea Ene

Consilier

0743332631

anca.ene@tiriacauto.ro

Cristian Nita

Cristian Nita

Manager

0743332621

cristian.nita@tiriacauto.ro

Elena Ionescu

Elena Ionescu

Consilier

0745572345

elena.ionescu@tiriacauto.ro

Cosmin Voicu

Cosmin Voicu

Consilier

0755128047

cosmin.voicu@tiriacauto.ro

Evelina Mihailescu

Evelina Mihailescu

Consilier

0743 332 613

evelina.mihailescu@tiriacauto.ro

Mihai Olaru

Mihai Olaru

Consilier

0743.332.640

mihai.olaru@tiriacauto.ro

Adrian Sandu

Adrian Sandu

Consilier

0746270017

adrian.sandu@tiriacauto.ro

Cristian Ionescu

Cristian Ionescu

Consilier

0755128262

cristian.ionescu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

100.815 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA

187.519 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.022 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQA EQA 350 4MATIC

65.743 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC
MERCEDES-BENZ EQE AMG EQE 43 4MATIC

125.312 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 350 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 350 E 4MATIC

72.037 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

71.987 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA

83.410 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430

61.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

67.244 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

81.462 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
Contactează-ne