MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

MERCEDES-BENZ
EQB

   gas
   automat

€ 67.244 EUR

Livrare imediata
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

67.244 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

0 CP

Transmisie

Automata



Ford, Mercedes-Benz, Hyundai, Mitsubishi I Oradea

Adresă

Calea Clujului nr. 279-281

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 09:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office@tiriacauto.ro

0743 332 850

Contactează showroom
Ford, Mercedes-Benz, Hyundai, Mitsubishi I Oradea

Personalul locației

Daniel Dumiter

Daniel Dumiter

Coordonator

0743332436

daniel.dumiter@tiriacauto.ro

Sergiu Lascu

Sergiu Lascu

Consilier

0753.087.183

sergiu.lascu@tiriacauto.ro

Silviu Sala

Silviu Sala

Coordonator

0741333884

silviu.sala@tiriacauto.ro

Alex Damian

Alex Damian

Consilier

0741333903

alex.damian@tiriacauto.ro

Dan Ardelean

Dan Ardelean

Consilier

0743332599

dan.ardelean@tiriacauto.ro

Ladislau Stark

Ladislau Stark

Consilier

0743 332 835

Ladislau.Stark@tiriacauto.ro

Dan Demian

Dan Demian

Consilier

0755128245

dan.demian@tiriacauto.ro

Mircea Olteanu

Mircea Olteanu

Consilier

0740.031.624

mircea.olteanu@tiriacauto.ro

Daniel Ciorte

Daniel Ciorte

Consilier

0743332830

daniel.ciorte@tiriacauto.ro

Sebastian Deleanu

Sebastian Deleanu

Consilier

0742201122

sebastian.deleanu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

100.815 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

72.037 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.022 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA GLE GLE 300 D 4MATIC
MERCEDES-BENZ CLASA GLE GLE 300 D 4MATIC

83.250 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

71.987 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430

61.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC

81.462 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLB GLB 250 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLB GLB 250 4MATIC

63.059 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC

81.379 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

82.087 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLB GLB 200 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLB GLB 200 4MATIC

53.209 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Contactează-ne