MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

MERCEDES-BENZ
EQB

   gas
   automat

€ 72.492 EUR

Livrare imediata
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

72.492 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

0 CP

Transmisie

Automata



Ford, Hyundai, Mitsubishi, Mercedes-Benz I Pitesti

Adresă

Str. Albota nr.2 (DN 65), Com. Albota

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

tap@tiriacauto.ro

0248222586

Contactează showroom
Ford, Hyundai, Mitsubishi, Mercedes-Benz I Pitesti

Personalul locației

Marius Mihai Popescu

Marius Mihai Popescu

Manager

0746090008

marius.popescu@tiriacauto.ro

Mihai Sorin Tudose

Mihai Sorin Tudose

Consilier

0746090094

sorin.tudose@tiriacauto.ro

Alexandru Stancutu

Alexandru Stancutu

Consilier

0741333415

alexandru.stancutu@tiriacauto.ro

Carmen Gaina

Carmen Gaina

Consilier

0741333519

carmen.gaina@tiriacauto.ro

Grigoroiu Florian

Grigoroiu Florian

Consilier

0742090097

florian.grigoroiu@tiriacauto.ro

Tatiana Muntean

Tatiana Muntean

Consilier

0755128214

tatiana.muntean@tiriacauto.ro

Adrian Birleanu

Adrian Birleanu

Consilier

0746090013

adrian.birleanu@tiriacauto.ro

Gabriel Neacsu

Gabriel Neacsu

Consilier

0743.332.373

gabriel.neacsu@tiriacauto.ro

Manuela Oprina

Manuela Oprina

Consilier

0755128249

manuela.oprina@tiriacauto.ro

Bogdan Stefanescu

Bogdan Stefanescu

Consilier

0742090096

bogdan.stefanescu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ MERCEDES-AMG GT MERCEDES-AMG GT 53 4MATIC+ 4 DOOR COUPE
MERCEDES-BENZ MERCEDES-AMG GT MERCEDES-AMG GT 53 4MATIC+ 4 DOOR COUPE

165.516 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA

187.519 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

64.418 EUR

57.980 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

100.815 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.125 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 E 4MATIC

72.037 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.022 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA GLE GLE 300 D 4MATIC
MERCEDES-BENZ CLASA GLE GLE 300 D 4MATIC

83.250 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

71.987 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430

61.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC

81.462 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Contactează-ne