MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

MERCEDES-BENZ
CLASA C

   gas
   automat

€ 71.987 EUR

Livrare imediata
MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

MERCEDES-BENZ CLASA C C 300 4 MATIC LIMUZINA

71.987 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

259 CP

Capacitate cilindrică

1999 cm3

Transmisie

Automata



Ford, Mercedes-Benz, Hyundai, Mitsubishi I Oradea

Adresă

Calea Clujului nr. 279-281

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office@tiriacauto.ro

0743 332 850

Contactează showroom
Ford, Mercedes-Benz, Hyundai, Mitsubishi I Oradea

Personalul locației

Sebastian Deleanu

Sebastian Deleanu

Consilier

0742201122

sebastian.deleanu@tiriacauto.ro

Sergiu Lascu

Sergiu Lascu

Consilier

0753.087.183

sergiu.lascu@tiriacauto.ro

Alex Damian

Alex Damian

Consilier

0741333903

alex.damian@tiriacauto.ro

Dan Demian

Dan Demian

Consilier

0755128245

dan.demian@tiriacauto.ro

Daniel Dumiter

Daniel Dumiter

Coordonator

0743332436

daniel.dumiter@tiriacauto.ro

Ladislau Stark

Ladislau Stark

Consilier

0743 332 835

Ladislau.Stark@tiriacauto.ro

Daniel Ciorte

Daniel Ciorte

Consilier

0743332830

daniel.ciorte@tiriacauto.ro

Silviu Sala

Silviu Sala

Coordonator

0741333884

silviu.sala@tiriacauto.ro

Mircea Olteanu

Mircea Olteanu

Consilier

0740.031.624

mircea.olteanu@tiriacauto.ro

Dan Ardelean

Dan Ardelean

Consilier

0743332599

dan.ardelean@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.022 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA S 580 E LIMUZINA

187.519 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

96.900 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ MERCEDES-AMG GT MERCEDES-AMG GT 53 4MATIC+ 4 DOOR COUPE
MERCEDES-BENZ MERCEDES-AMG GT MERCEDES-AMG GT 53 4MATIC+ 4 DOOR COUPE

165.516 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

92.241 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA GLE GLE 300 D 4MATIC
MERCEDES-BENZ CLASA GLE GLE 300 D 4MATIC

83.250 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.125 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLE GLE 450 4MATIC

99.125 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA
MERCEDES-BENZ CLASA E E 300 DE 4MATIC LIMUZINA

88.380 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430
MERCEDES-BENZ VITO VITO / 2022 / 119 VTP/E 4X2 3430

61.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC
MERCEDES-BENZ EQB 300 4 MATIC

67.244 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC
MERCEDES-BENZ GLC GLC 300 4MATIC

81.462 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
Contactează-ne