HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM

HYUNDAI
TUCSON

   hibrid
   automat

47.483 EUR

37.576 EUR

Preț special Auto in tranzit
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM
HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM

HYUNDAI TUCSON TUCSON 1.6T-GDI 265CP HYBRID PLUG-IN 4WD 6AT PREMIUM

47.483 EUR

37.576 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Hybrid

Putere maximă

266 CP

Capacitate cilindrică

1598 cm3

Transmisie

Automata



Hyundai I Bucuresti

Adresă

Str. Parcului nr. 55-57, sector 1, Bucuresti

Program • Inchis

Luni - Vineri / 08:30 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

hyundai.bucuresti@tiriacauto.ro

0374 141 414

Contactează showroom
Hyundai I Bucuresti

Personalul locației

Daniel Ciucur

Daniel Ciucur

Coordonator vanzari

0741 333 060

daniel.ciucur@tiriacauto.ro

Nicoleta Ignat

Nicoleta Ignat

Consultant vanzari

0749 33 4031

nicoleta.ignat@tiriacauto.ro

Cristian Budin

Cristian Budin

Consultant vanzari

0741 333 034

cristian.budin@tiriacauto.ro

Alexandru Stolea

Alexandru Stolea

Consultant vanzari

0755 148 860

alexandru.stolea@tiriacauto.ro

Emil Popescu

Emil Popescu

Consultant vanzari

0755 115 374

emil.popescu@tiriacauto.ro

Eduard Anghel

Eduard Anghel

Consultant vanzari

0744 362 528

eduard.anghel@tiriacauto.ro

Adrian Anghelescu

Adrian Anghelescu

Consultant vanzari

0755 128 273

adrian.anghelescu@tiriacauto.ro

Alexandru Dragomir

Alexandru Dragomir

Consultant vanzari

0743 332 473

alexandru.dragomir@tiriacauto.ro

Ciprian Nimu

Ciprian Nimu

Consultant vanzari

0743 332 408

ciprian.nimu@tiriacauto.ro

Alexandru Lita

Alexandru Lita

Consultant vanzari

0743 332 566

alexandru.lita@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

HYUNDAI IONIQ 5 5 77KW 2WD 229CP PREMIUM
HYUNDAI IONIQ 5 5 77KW 2WD 229CP PREMIUM

54.847 EUR

30.989 EUR TVA inclus

  • Electric

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI BAYON BAYON 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V LED LINE
HYUNDAI BAYON BAYON 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V LED LINE

23.133 EUR

17.612 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE

23.371 EUR

21.199 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE

23.407 EUR

20.770 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI IONIQ 5 5 77KW 2WD 229CP PREMIUM
HYUNDAI IONIQ 5 5 77KW 2WD 229CP PREMIUM

54.847 EUR

45.199 EUR TVA inclus

  • Electric

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI KONA KONA 1.0T-GDI 120CP 7DCT 2WD PREMIUM
HYUNDAI KONA KONA 1.0T-GDI 120CP 7DCT 2WD PREMIUM

32.534 EUR

26.300 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI KONA 1.0T-GDI 120CP 2WD PREMIUM
HYUNDAI KONA 1.0T-GDI 120CP 2WD PREMIUM

30.749 EUR

27.200 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI KONA 1.0T-GDI 120CP 2WD PREMIUM
HYUNDAI KONA 1.0T-GDI 120CP 2WD PREMIUM

30.345 EUR

27.200 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI KONA ELECTRIC 218CP PREMIUM
HYUNDAI KONA ELECTRIC 218CP PREMIUM

47.052 EUR

28.989 EUR TVA inclus

  • Electric

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI KONA KONA ELECTRIC 204CP HIGHWAY+NAVI
HYUNDAI KONA KONA ELECTRIC 204CP HIGHWAY+NAVI

44.006 EUR

25.989 EUR TVA inclus

  • Electric

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE

23.407 EUR

17.656 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP CVT EXCLUSIVE
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP CVT EXCLUSIVE

30.702 EUR

24.941 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne