HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+

HYUNDAI
TUCSON

   gas
   manual

29.095 EUR

26.667 EUR

Preț special Vehicul Test Drive
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+
HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+

HYUNDAI TUCSON 1.6T-GDI 150CP 4WD 6MT STYLE+

29.095 EUR

26.667 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Disponibil pentru vanzare incepand cu luna 02.2023

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

150 CP

Capacitate cilindrică

1598 cm3

Transmisie

Manuala



Hyundai I Bucuresti

Adresă

Str. Parcului nr. 55-57, sector 1, Bucuresti

Program • Deschis

Luni - Vineri / 08:30 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

suport@tiriacauto.ro

0374141414

Contactează showroom
Hyundai I Bucuresti

Personalul locației

Cristian Budin

Cristian Budin

Consilier

0741333034

cristian.budin@tiriacauto.ro

Alexandru Stolea

Alexandru Stolea

Consilier

0755.148.860

alexandru.stolea@tiriacauto.ro

Denis Dumitrache

Denis Dumitrache

Consilier

0743.332.019

denis.dumitrache@tiriacauto.ro

Alexandru Dragomir

Alexandru Dragomir

Consilier

0743332473

alexandru.dragomir@tiriacauto.ro

Ciprian Nimu

Ciprian Nimu

Consilier

0743332408

ciprian.nimu@tiriacauto.ro

Adrian Anghelescu

Adrian Anghelescu

Consilier

0755128273

adrian.anghelescu@tiriacauto.ro

Nicoleta Ignat

Nicoleta Ignat

Consilier

0749334031

nicoleta.ignat@tiriacauto.ro

Eduard Anghel

Eduard Anghel

Consilier

0744.362.528

eduard.anghel@tiriacauto.ro

Emil Popescu

Emil Popescu

Consilier

0755.115.374

emil.popescu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

HYUNDAI I30 I30 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY N LINE
HYUNDAI I30 I30 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY N LINE

25.817 EUR

20.099 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.0T-GDI 100CP M-HYBRID 48V 7DCT LED LINE

21.301 EUR

18.099 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP CVT HIGHWAY
HYUNDAI ELANTRA ELANTRA 1.6 123CP CVT HIGHWAY

23.740 EUR

19.799 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR COMFORT
HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR COMFORT

19.164 EUR TVA inclus

  • Benzina

Vezi oferta
HYUNDAI I30 I30 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY
HYUNDAI I30 I30 1.5T 160CP M-HYBRID 48V 5DR HIGHWAY

23.805 EUR

20.783 EUR TVA inclus

  • Hybrid

Pret special

Vezi oferta
HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR HIGHWAY
HYUNDAI I30 I30 1.5 110CP DPI 5DR HIGHWAY

21.782 EUR

16.385 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne