HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY

HYUNDAI
KONA

   gas
   automat

€ 27.834 EUR

€ 23.929 EUR

Preț special Vehicul Test Drive
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY
HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY

HYUNDAI KONA KONA 1.6GDI 141CP 6DCT HYBRID 2WD HIGHWAY

27.834 EUR

23.929 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Disponibil pentru vanzare incepand cu luna 12.2022

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

142 CP

Capacitate cilindrică

1580 cm3

Transmisie

Automata



Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Adresă

Comuna Nicolae Balcescu, DN 2, km. 279

Program • Deschis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office.bacau@tiriacauto.ro

(+0234) 208.500

Contactează showroom
Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Personalul locației

Marius Vasai

Marius Vasai

Consilier

0740032893

marius.vasai@tiriacauto.ro

Bianca Radu

Bianca Radu

Consilier

0755.128.053

bianca.radu@tiriacauto.ro

Laurentiu Rusu

Laurentiu Rusu

Consilier

0755128045

laurentiu.rusu@tiriacauto.ro

Oana Gheorghiu

Oana Gheorghiu

Consilier

0755128049

oana.gheorghiu@tiriacauto.ro

Marian Ghinita

Marian Ghinita

Consilier

0755.128.011

marian.ghinita@tiriacauto.ro

Catalin Bistriceanu

Catalin Bistriceanu

Consilier

0755052670

catalin.bistriceanu@tiriacauto.ro

Nelu Pintilie

Nelu Pintilie

Consilier

0755128007

nelu.pintilie@tiriacauto.ro

Victor Francisco

Victor Francisco

Manager

0743332679

victor.francisco@tiriacauto.ro

Alexandru Pitigoi

Alexandru Pitigoi

Consilier

0755128024

alexandru.pitigoi@tiriacauto.ro

Danut Birsan

Danut Birsan

Consilier

0755128002

danut.birsan@tiriacauto.ro

Vezi mașini similare

HYUNDAI I20 I20 5DR 1.2 84CP LED LINE
HYUNDAI I20 I20 5DR 1.2 84CP LED LINE

17.885 EUR

15.541 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne