FORD KUGA TITANIUM X 1.5 L ECOBOOST 150 HP MAN FWD

FORD
KUGA

   gas
   manual

€ 35.250 EUR

€ 29.276 EUR

Preț special Livrare imediata
FORD KUGA TITANIUM X 1.5 L ECOBOOST 150 HP MAN FWD

FORD KUGA TITANIUM X 1.5 L ECOBOOST 150 HP MAN FWD

35.250 EUR

29.276 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

150 CP

Transmisie

Manuala



Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Adresă

Comuna Nicolae Balcescu, DN 2, km. 279

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

office.bacau@tiriacauto.ro

(+0234) 208.500

Contactează showroom
Ford, Hyundai, Mercedes-Benz I Bacau

Personalul locației

Alexandru Pitigoi

Alexandru Pitigoi

Consilier

0755128024

alexandru.pitigoi@tiriacauto.ro

Bianca Radu

Bianca Radu

Consilier

0755.128.053

bianca.radu@tiriacauto.ro

Victor Francisco

Victor Francisco

Manager

0743332679

victor.francisco@tiriacauto.ro

Marius Vasai

Marius Vasai

Consilier

0740032893

marius.vasai@tiriacauto.ro

Danut Birsan

Danut Birsan

Consilier

0755128002

danut.birsan@tiriacauto.ro

Catalin Bistriceanu

Catalin Bistriceanu

Consilier

0755052670

catalin.bistriceanu@tiriacauto.ro

Nelu Pintilie

Nelu Pintilie

Consilier

0755128007

nelu.pintilie@tiriacauto.ro

Laurentiu Rusu

Laurentiu Rusu

Consilier

0755128045

laurentiu.rusu@tiriacauto.ro

Oana Gheorghiu

Oana Gheorghiu

Consilier

0755128049

oana.gheorghiu@tiriacauto.ro

Marian Ghinita

Marian Ghinita

Consilier

0755.128.011

marian.ghinita@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

38.088 EUR

31.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

25.274 EUR

19.789 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.449 EUR

19.092 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne