FORD KUGA TITANIUM X 1.5 L ECOBOOST 150 HP MAN FWD

FORD
KUGA

   gas
   manual

€ 35.350 EUR

€ 29.363 EUR

Preț special Livrare imediata
FORD KUGA TITANIUM X 1.5 L ECOBOOST 150 HP MAN FWD

FORD KUGA TITANIUM X 1.5 L ECOBOOST 150 HP MAN FWD

35.350 EUR

29.363 EUR

TVA INCLUS DEDUCTIBIL

Caracteristici

Combustibil

Benzina

Putere maximă

150 CP

Transmisie

Manuala



Ford, Hyundai, Mitsubishi, Mercedes-Benz I Pitesti

Adresă

Str. Albota nr.2 (DN 65), Com. Albota

Program • Inchis

Luni - Vineri / 09:00 - 19:00

Sambata / 10:00 - 14:00

Duminica / Inchis

Detalii contact

tap@tiriacauto.ro

0248222586

Contactează showroom
Ford, Hyundai, Mitsubishi, Mercedes-Benz I Pitesti

Personalul locației

Tatiana Muntean

Tatiana Muntean

Consilier

0755128214

tatiana.muntean@tiriacauto.ro

Mihai Sorin Tudose

Mihai Sorin Tudose

Consilier

0746090094

sorin.tudose@tiriacauto.ro

Bogdan Stefanescu

Bogdan Stefanescu

Consilier

0742090096

bogdan.stefanescu@tiriacauto.ro

Grigoroiu Florian

Grigoroiu Florian

Consilier

0742090097

florian.grigoroiu@tiriacauto.ro

Manuela Oprina

Manuela Oprina

Consilier

0755128249

manuela.oprina@tiriacauto.ro

Alexandru Stancutu

Alexandru Stancutu

Consilier

0741333415

alexandru.stancutu@tiriacauto.ro

Gabriel Neacsu

Gabriel Neacsu

Consilier

0743.332.373

gabriel.neacsu@tiriacauto.ro

Carmen Gaina

Carmen Gaina

Consilier

0741333519

carmen.gaina@tiriacauto.ro

Marius Mihai Popescu

Marius Mihai Popescu

Manager

0746090008

marius.popescu@tiriacauto.ro

Adrian Birleanu

Adrian Birleanu

Consilier

0746090013

adrian.birleanu@tiriacauto.ro

Alte versiuni disponibile

Vezi mașini similare

FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

38.088 EUR

31.464 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN
FORD TRANSIT VAN TREND 350E L4 130 HP RWD MAN

37.189 EUR

30.728 EUR TVA inclus

  • Diesel

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

25.274 EUR

19.789 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.449 EUR

19.092 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI
FORD ECOSPORT ST-LINE 1.0 L ECOBOOST 125 HP MAN FWD 5 USI

24.199 EUR

18.880 EUR TVA inclus

  • Benzina

Pret special

Vezi oferta
Contactează-ne